#77

Eduard S. Kostrhon
(1919 – 1966)

V zahradní restauraci

Kostrhon Eduard S.
#77

Eduard S. Kostrhon
(1919 – 1966)

V zahradní restauraci

pol. 51 - 100
931 zobrazení
7 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
8. 10. 2017 13:30

sign. LD E. S. Kostrhon
olej, malířská lepenka
velikost
29 x 49 cm (výřez)
1910 - 1966

V zahradní restauraci