#11

Seefried - Matějková Ludmila - Vzestup a pád

#11

pol. 1 - 69
945 zobrazení
50 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
30. 11. 2016 18:30
Evening Sale 2016
Evening Sale 2016

sádrová plastika, patina
78 x 34 x 30 cm
1969
signováno
sign. nonogramem LS - M 1969

provenience: získáno z výstavy autorky, vystaveno: na výstavě 2013 v Topičově salonu Praha, č.k 3