archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
675
vyvolávací cena: 700 000 CZK

71. Erdélyi Vojtěch

Zátiší - na rubu přípis z roku 1950

technika olej, plátno
rozměr 75 x 64 cm
signováno sign. LD Erdélyi
autor (1891-1955)