technika | olej, lepenka |
rozměr | 22 x 27,5 cm |
rok | 1925 |
signováno | sign. PD L Kuba 1925 |
autor | (1863-1956) |
Hrnčíři ve Štipu na trhu - Makedonie - na rubu popis autorem
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.