archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 09. 10. 2016 13:30
870
prodáno za: 3 100 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 000 CZK

5. Preisler Jan

Návrh mozaiky pro Zemskou banku v Praze (Česání jablek) - součástí díla jsou 4 grafické listy zasazené do rámu: Havránek Bedřich (1821 – 1889), Vodní mlýn, Lesní krajina, Chalupy u řeky, Mlýn v lese, 1870, 4 x ocelorytina, 4 ks16 x 21,5 cm, sign. 4 x Hawranek 1870 v tisku. reprodukováno: monografie Jan Preisl

technika olej, plátno
rozměr 141 x 248,5/196,5 x 275,5 cm
rok 1909
signováno sign. nezjištěna
autor (1872-1918)

Sál 3 100 000 CZK 09. 10. 2016 13:43:42
Sál 3 050 000 CZK 09. 10. 2016 13:43:36
Sál 3 000 000 CZK 09. 10. 2016 13:43:31