#9

Cion V. (?-?)

Cion V. (?-?)
Cion V. (?-?)
Cion V. (?-?)
#9

Cion V. (?-?)

658 zobrazení
4 800 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

"Gladioly ve váze" velký olej na plátně, signováno vpravo dole V CION, kolem roku 1942. Mimořádně kvalitní široký ručně řezaný rám francouzského typu, starozlaté barvy. ___79,5 x 60 (95 x 75,5) cm ___O AUTOROVI: Cion V. (?-?) Malířka květinových zátiší v Moravské Ostravě. O jejím životě nejsou dostupné téměř žádné informace, kromě té, že emigrovala do Kanady, kde pokračovala v malbě a kde také zemřela.