#8

Julius Lauterbach
(1873 – 1939)

Hrad Kost

Lauterbach Julius K (1873-1939)
#8

Julius Lauterbach
(1873 – 1939)

Hrad Kost

473 zobrazení
3 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

"Hrad Kost" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole LAUTERBACH. Přelom 19/20. století. ___28 x 37 (37 x 47) cm ___O AUTOROVI: Lauterbach Julius K (1873-1939) malíř a grafik, studia u profesora Jankla v Praze, u malíře Friedricha ve Vídni a jeden rok na akademii v Krakově, žil a tvořil v Praze a ve Splitu, kde maloval středomořské krajiny a hlavně pracoval na portrétu mladého krále Petara, řady ilustrací pro významné evropské časopisy