"Hrad Kost" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole LAUTERBACH. Přelom 19/20. století. ___28 x 37 (37 x 47) cm ___O AUTOROVI: Lauterbach Julius K (1873-1939) malíř a grafik, studia u profesora Jankla v Praze, u malíře Friedricha ve Vídni a jeden rok na akademii v Krakově, žil a tvořil v Praze a ve Splitu, kde maloval středomořské krajiny a hlavně pracoval na portrétu mladého krále Petara, řady ilustrací pro významné evropské časopisy