porcelán bíle glazovaný a zlacený, tělo svisle žebrované, přehrnutý široký okraj s barevným květinovým tiskem. Tištěná značka BOHEMIA CZECHO-SLOWAKIA, Nová Role, kolem poloviny minulého století. Nepatrný oklep při spodní hraně. ___Výška 4 cm, průměr 7,5 cm