datum aukce 23. 07. 2020 18:00
52
prodáno za: 300 CZK
vyvolávací cena: 300 CZK

39. Mistička - obal na květináček

porcelán bíle glazovaný a zlacený, tělo svisle žebrované, přehrnutý široký okraj s barevným květinovým tiskem. Tištěná značka BOHEMIA CZECHO-SLOWAKIA, Nová Role, kolem poloviny minulého století. Nepatrný oklep při spodní hraně. ___Výška 4 cm, průměr 7,5 cm

1****0 300 CZK 23. 07. 2020 18:26:37