#39

Mistička - obal na květináček

Mistička - obal na květináček
Mistička - obal na květináček
Mistička - obal na květináček
#39

Mistička - obal na květináček

Antiques, Art and Collectables
1 limit
289 zobrazení
300 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 300 Kč
23. 7. 2020 18:00

porcelán bíle glazovaný a zlacený, tělo svisle žebrované, přehrnutý široký okraj s barevným květinovým tiskem. Tištěná značka BOHEMIA CZECHO-SLOWAKIA, Nová Role, kolem poloviny minulého století. Nepatrný oklep při spodní hraně. ___Výška 4 cm, průměr 7,5 cm