porcelán bíle glazovaný, zlacené ouško, barevný tisk stylizovaného rostlinného dekoru, ART DECO. Tištěná zelená značka THOMAS BAVARIA, Německo, 20/30. léta minulého století. ___Výška 10 cm, průměr 9,5 cm