#38

Košíček

Košíček
Košíček
Košíček
Košíček
#38

Košíček

Antiques, Art and Collectables
234 zobrazení
500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

porcelán bíle glazovaný, zlacené ouško, barevný tisk stylizovaného rostlinného dekoru, ART DECO. Tištěná zelená značka THOMAS BAVARIA, Německo, 20/30. léta minulého století. ___Výška 10 cm, průměr 9,5 cm