#34

THUN: šálek s podšálkem

THUN: šálek s podšálkem
THUN: šálek s podšálkem
THUN: šálek s podšálkem
THUN: šálek s podšálkem
#34

THUN: šálek s podšálkem

Antiques, Art and Collectables
291 zobrazení
250 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

porcelán bíle glazovaný, zdobený širokým modrým pásem a zlacením, vnitřek šálku vyzlacený. Značeno tištěnou značkou THUN CZECHOSLOVAKIA, Klášterec nad Ohří, kolem poloviny minulého století. ___Výška šálku 3,5 cm, průměr podšálku 11,5 cm