datum aukce 23. 07. 2020 18:00
56
vyvolávací cena: 250 CZK

34. THUN: šálek s podšálkem

porcelán bíle glazovaný, zdobený širokým modrým pásem a zlacením, vnitřek šálku vyzlacený. Značeno tištěnou značkou THUN CZECHOSLOVAKIA, Klášterec nad Ohří, kolem poloviny minulého století. ___Výška šálku 3,5 cm, průměr podšálku 11,5 cm