kov pochromovaný, značeno NAPAKO, typ. č.1195, návrh JOSEF HŮRKA, druhá polovina minulého století. Kovová část stínítka je sklápěcí - pro přístup k žárovce, skleněná část schází. Párová k následující položce. Nepůvodní šnůra. ___Výška cca 18 cm ___Nutná revize elektroinstalace. ___O AUTOROVI: Hůrka Josef (1920-1993) Průmyslový výtvarník, architekt.