biskvit ve velmi neobvyklé pastelově růžové barvě, po obvodu těla jemný plastický dekor ve stylu Opt Art, značeno tištěnou značkou SCHERZER Bavaria Germany a vtlačeným číslem 518 - 2, 60/70. léta minulého století. ___Výška 21 cm