#22

Váza - baňka s glazovaným hrdlem

#22

Antiques, Art and Collectables
244 zobrazení
2 700 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

biskvit ve velmi neobvyklé pastelově růžové barvě, po obvodu těla jemný plastický dekor ve stylu Opt Art, značeno tištěnou značkou SCHERZER Bavaria Germany a vtlačeným číslem 518 - 2, 60/70. léta minulého století. ___Výška 21 cm