datum aukce 23. 07. 2020 18:00
32
vyvolávací cena: 2 700 CZK

22. Váza - baňka s glazovaným hrdlem

biskvit ve velmi neobvyklé pastelově růžové barvě, po obvodu těla jemný plastický dekor ve stylu Opt Art, značeno tištěnou značkou SCHERZER Bavaria Germany a vtlačeným číslem 518 - 2, 60/70. léta minulého století. ___Výška 21 cm