datum aukce 23. 07. 2020 18:00
87
vyvolávací cena: 12 000 CZK

150. Plastika "Sova"

řezba ve dřevě, nesignováno, autor neurčen. Mimořádná řezbářská práce z druhé poloviny 20. století. ___Výška cca 42 cm, šířka cca 31 cm, hloubka cca 29 cm