#150

Plastika "Sova"

Plastika "Sova"
Plastika "Sova"
Plastika "Sova"
Plastika "Sova"
#150

Plastika "Sova"

Antiques, Art and Collectables
404 zobrazení
12 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

řezba ve dřevě, nesignováno, autor neurčen. Mimořádná řezbářská práce z druhé poloviny 20. století. ___Výška cca 42 cm, šířka cca 31 cm, hloubka cca 29 cm