#112

Chromovaný stojan na deštníky a květiny - ART DECO styl

#112

Furniture and Fixtures
293 zobrazení
12 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
23. 7. 2020 18:00

kov a bakelit. Svisle trubky a pásky, příčně kroužky, černé spojovací články. Nahoře nádoba na květináč s plechovou vložkou, dva dekorativní kotouče. Dole vyjímatelná odkapávací bakelitová miska. Jako nožičky čtyři koule. Neznačeno. Nádobu na květináč lze použít i na chlazení vína či šampaňského. Velmi jednoduchý a elegantní design. Na americkém trhu byl nabízen téměř totožný stojan (pouze nádoba na květináč byla jiná) s informací, že pochází z kina v Arizoně a datace byla 1930-1950. ___Celková výška 113 cm, max. průměr cca 38 cm, průměr nádoby na květináč u horního okraje 30 cm, průměr dna vyjímatelné plechové misky 19 cm.