#110

Skříňka s vyřezávanou opěrkou nahoře

#110

Furniture and Fixtures
251 zobrazení
18 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

dřevo, horní deska zelený mramor. Ve spodní části dvě otevřené přihrádky, horní prostor krytý dvířkami zdobenými řezbou. Neznačeno, počátek 20. století. Mohlo by se jednat o práci z okruhu významného architekta a návrháře J. M. OLBRICHA. ___Celková výška 90 cm, horní deska ve výšce 81 cm, šířka 48 cm, hloubka 41 cm