třešňové dřevo, mosaz, mosazné apliky. Horní dřevěná deska i základna obdélníkové, nahoře jednoduchý geometrický dekor z tmavé dýhy. Neznačeno, výrobek ve stylu VÍDEŇSKÉ SECESE, konec 19. století ___Výška 74 cm, deska 41 x 61 cm