#109

Odkládací stolek s trnoží, nohy sledují obvod pomyslného kvádru

#109

Furniture and Fixtures
300 zobrazení
15 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

třešňové dřevo, mosaz, mosazné apliky. Horní dřevěná deska i základna obdélníkové, nahoře jednoduchý geometrický dekor z tmavé dýhy. Neznačeno, výrobek ve stylu VÍDEŇSKÉ SECESE, konec 19. století ___Výška 74 cm, deska 41 x 61 cm