třešňové dřevo, mosaz, mosazné apliky. Horní dřevěná deska i základna kruhové, nahoře jednoduchý geometrický dekor z tmavé dýhy. Neznačeno, výrobek ve stylu VÍDEŇSKÉ SECESE, konec 19. století. Krásný sběratelský i funkční kus. ___Výška 74,5 cm, průměr 50 cm