#108

Odkládací stolek, členěné nohy sledují válcovitý obvod

#108

Furniture and Fixtures
238 zobrazení
13 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

třešňové dřevo, mosaz, mosazné apliky. Horní dřevěná deska i základna kruhové, nahoře jednoduchý geometrický dekor z tmavé dýhy. Neznačeno, výrobek ve stylu VÍDEŇSKÉ SECESE, konec 19. století. Krásný sběratelský i funkční kus. ___Výška 74,5 cm, průměr 50 cm