datum aukce 23. 07. 2020 18:00
114
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

106. Klasicistní vitrína jednodveřová

dřevo celoplošně zlacené, boky a dveře prosklené, na zadní stěně zrcadlo, tři skleněné police. Zdobeno festony, na vrcholu řezba květinového koše se stuhami. Kolem poloviny 19. století. Ve vrcholu a dole schází část řezby. ___Cca 190 x 65 x 38 cm

1****1 50 000 CZK 23. 07. 2020 19:05:40