#105

Dámský psací stůl

Dámský psací stůl
Dámský psací stůl
Dámský psací stůl
Dámský psací stůl
#105

Dámský psací stůl

Furniture and Fixtures
299 zobrazení
15 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
23. 7. 2020 18:00

ohýbané chromové trubky a dýhované dřevo, pravděpodobně návrh Marcela Breuera, vyrobila fa. Robert Slezák Bystřice pod Hostýnem, 30. léta minulého století. ___69 x 102 x 44 cm