datum aukce 23. 07. 2020 18:00
98
prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

104. Diego Valenti: minimalistický stojanový věšák

pochromovaný kov. Stojan tvořen šesti pruty nahoře ohnutými a zakončenými háčky na zavěšení. Kruhová základna kryta plastem v barvě slonové kosti. Neznačeno, návrh Diego Valenti, výrobce firma VALENTI, CUSAGO - MILANO, Itálie. Dle dostupných zdrojů 60. léta min. století. Výroba i v 80. letech, ale v mírně pozměněném provedení. ___Výška 161 cm, průměr základny 35 cm, průměr horní části cca 47 cm

1****1 12 000 CZK 23. 07. 2020 19:04:47