pochromovaný kov. Stojan tvořen šesti pruty nahoře ohnutými a zakončenými háčky na zavěšení. Kruhová základna kryta plastem v barvě slonové kosti. Neznačeno, návrh Diego Valenti, výrobce firma VALENTI, CUSAGO - MILANO, Itálie. Dle dostupných zdrojů 60. léta min. století. Výroba i v 80. letech, ale v mírně pozměněném provedení. ___Výška 161 cm, průměr základny 35 cm, průměr horní části cca 47 cm