vyvolávací cena:
1 800 CZK

porcelán bíle glazovaný, horní část těla - neglazovaná - pokryta plastickým dekorem, úzké vysoké..

vyvolávací cena:
2 700 CZK

biskvit ve velmi neobvyklé pastelově růžové barvě, po obvodu těla jemný plastický dekor ve stylu..

vyvolávací cena:
700 CZK

sklo modré, vrstvené, úzké hrdlo, tělo vejčité, po obvodu melírované v tmavším odstínu, Čechy,..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

vyvolávací cena:
2 600 CZK

Plastika "Stojící žena v očekávání" bronz, ruce zkřížené na vzdouvajícím se bříšku. Autor..

vyvolávací cena:
6 000 CZK

dřevo, dýha kořenice, vyřezaná figurka ručně malovaná, uvnitř zásobník a skrytý mechanismus..

vyvolávací cena:
7 000 CZK

porcelán glazovaný, uprostřed na bílém podkladu ručně barevně malované květy, okolo kobaltově..

vyvolávací cena:
2 600 CZK

vyvolávací cena:
1 900 CZK

Plastika "Dvě myšky" porcelán barevně glazovaný, zelená tištěná značka ROSENTHAL pro rok 1927,..

400 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

sklo čiré, bezbarvé, zdobené medovou lazurou, po obvodu pravidelný hluboký geometrický brus, na..

vyvolávací cena:
250 CZK

porcelán bíle glazovaný, zdobený širokým modrým pásem a zlacením, vnitřek šálku vyzlacený. Značeno..

250 CZK
vyvolávací cena:
250 CZK

porcelán bíle a kobaltově modře glazovaný, zdobený bohatým zlatým motivem větviček vinné révy s..

450 CZK
vyvolávací cena:
250 CZK

porcelán bíle glazovaný se širokým zeleným pásem, bohatě zlacený motivem větviček růží, v..

650 CZK
vyvolávací cena:
250 CZK

porcelán bíle glazovaný s širokým žlutým pásem, bohatý zlacený florální dekor, uprostřed barevný..

vyvolávací cena:
500 CZK

300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

porcelán bíle glazovaný a zlacený, tělo svisle žebrované, přehrnutý široký okraj s barevným..

vyvolávací cena:
4 000 CZK

porcelán bíle glazovaný, tři ručně malované medailony s andílky, prostý dekor s ptáčky a..

2 900 CZK
vyvolávací cena:
2 900 CZK

porcelán bíle glazovaný, široký pás v barvě bordó, pás oroplastiky a zlacení. Dole tištěná..