4 200 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

"Postavy v pohybu" heliogravura, signováno dole uprostřed tužkou ANDERLE, číslováno 78/100. List..

3 600 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

"Muž s hnízdem na klobouku" linoryt, signováno vpravo dole tužkou A. BORN, číslováno 13/80, druhá..

4 100 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

"Pes Jonatán" linoryt, PF 1977 Dr. L. Loubal s rodinou, signováno vpravo dole tužku A. BORN. List..

5 800 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

vyvolávací cena:
900 CZK

vyvolávací cena:
800 CZK

"Dívka s hroznovým vínem" litografie na ručním papíře, tužkou PF 1979, signováno vpravo dole..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

vyvolávací cena:
800 CZK

vyvolávací cena:
700 CZK

"Loďka a ptáci" suchá jehla na ručním papíře, signováno vpravo dole tužkou V. KOMÁREK, číslováno..

vyvolávací cena:
700 CZK

"Holubice se sluncem" suchá jehla, signováno dole uprostřed tužku LIESLER, datováno 1948. List..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

"Příliv - Mořské pobřeží s rackem a parníkem na obzoru" lept na ručním papíře, signováno vpravo..

7 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

"Stan s vlajkou a hora" litografie, signováno vpravo dole tužkou KAMIL LHOTÁK, datováno 1973,..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

"Zachovej si zdraví nebo Tě zabiju!" dřevoryt na ručním papíře, signováno L. MIKULKA,..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

"Postavy" lept na ručním papíře, signováno vpravo dole tužkou J. VÁLOVÁ, datováno 1979, číslováno..

2 700 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

"Ex libris Dr. Ing. Jaroslav Polívka" dřevoryt, signováno vlevo dole v desce monogramem JV,..

700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

"Ptáček se sluncem" barevná suchá jehla na ručním papíře, signováno dole uprostřed tužkou OTA..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

"Portrét dívky s ptáčkem" linoryt, signováno vpravo dole tužkou OTA JANEČEK, datováno 1983,..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

"Píseň o lásce" Báseň Jaroslava Seiferta s linorytem Oty Janečka linoryt na ručním papíře,..