vyvolávací cena:
3 500 CZK

"U Jelsy na Hvaru" olejový pastel, signováno vpravo dole J. HÝŽOVÁ, datováno 1969. Vzadu papírový..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

"Noc v Nesebaru" olejový pastel, signováno vpravo dole J. HÝŽOVÁ, datováno 1970. Vzadu autorský..

2 700 CZK
vyvolávací cena:
2 700 CZK

2 700 CZK
vyvolávací cena:
2 700 CZK

"Tančící Valaši" barevná litografie, signováno vpravo dole tužkou K. HOFMAN, vlevo číslování..

vyvolávací cena:
15 000 CZK

"Na pile" akvarel, signováno vlevo dole ROM. HAVELKA, přelom 19./20.století, rámováno. ___21 x 30..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

"Venkovská stavení" akvarel, signováno vpravo dole JAMBOR, datováno 1913, místo N. Město (Nové..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
19 000 CZK

"Horská bystřina s klečí" olej na plátně, signováno vpravo dole MULTRUS, datováno 1929. ___63,5 x..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

vyvolávací cena:
4 800 CZK

"Gladioly ve váze" velký olej na plátně, signováno vpravo dole V CION, kolem roku 1942. Mimořádně..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

"Postavy na kraji lesa" olej na kartonu, signováno vpravo dole JOS. PROCHÁZKA, kolem poloviny..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

1 700 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

"Partie z Karlova mostu - Staromostecká věž v Praze" lept, signováno vpravo dole tužkou C. BOUDA,..

vyvolávací cena:
9 500 CZK

"Kozolec - horský seník" olej na plátně, signováno vlevo dole špatně čitelně, kolem poloviny..

vyvolávací cena:
25 000 CZK

"Pocta Beethovenovi" olej na sololitu, signováno vpravo dole ALEX N (Neumann), současná práce,..

vyvolávací cena:
25 000 CZK

vyvolávací cena:
1 000 CZK

"Žďársko - rybníky" olej na plátně, signatura vpravo dole, blíže neurčeno, datováno 1951. ___50 x..

700 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

"Jihočeská krajina - Skica od Rožmberka" olej na překližce, signováno vpravo dole GLÜCKSELIG,..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

"Za humny" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole S. KRÁTKÝ, datováno 1942. ___49,5 x..