#9

Strnadel Pavel (*1951)

Strnadel Pavel (*1951)
Strnadel Pavel (*1951)
Strnadel Pavel (*1951)
#9

Strnadel Pavel (*1951)

562 zobrazení
600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

"Loďky na jezeře" komorní pastel, signováno vpravo dole P. STRNADEL, datováno 1990, umělecká adjustace s paspartou. Vzadu štítek DÍLA a oválné razítko ČFVU. Párová k položce 8. Ve výřezu 11 x 9 (31 x 28) cm Strnadel Pavel: Pedagog, ilustrátor, malíř, člen Klubu frenštátských výtvarníků. Studoval na Univerzitě Palackého v Olomouci u Aljo Berana, Miroslava Štolfy a dalších. Působil na Ostravské univerzitě a na Základní umělecké škole ve Frenštátě pod Radhoštěm. V listopadu 2019 se konala rozsáhlá výstava jeho obrazů ve Výstavní síni Albína Poláška ve Frenštátě pod Radhoštěm.