datum aukce 28. 06. 2020 11:00
30
prodáno za: 900 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

78. Obdélníková brož s florálním dekorem

stříbrná destička, uprostřed hladká ploška pro případné dozdobení např. monogramem. Značeno mistrovskou značkou AN a puncovní značkou z období protektorátu. Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 12,41 g btto.

LB atributy

Sál 900 CZK 28. 06. 2020 11:45:04