datum aukce 28. 06. 2020 11:00
38
vyvolávací cena: 4 600 CZK

77. Zlatý přívěs - otevírací medailon

zlato, přední část zdobená rytým secesním motivem a dvěma malými spinely fialové barvy, značeno RU puncovní značkou Liška, puncovní úřad Praha, kruhový tvar. Ryzost zlata 580/1000 (14 K), hmotnost 5,78 g btto, průměr 2,5 cm

LB atributy