#77

Zlatý přívěs - otevírací medailon

#77

Šperky aj.
302 zobrazení
4 600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

zlato, přední část zdobená rytým secesním motivem a dvěma malými spinely fialové barvy, značeno RU puncovní značkou Liška, puncovní úřad Praha, kruhový tvar. Ryzost zlata 580/1000 (14 K), hmotnost 5,78 g btto, průměr 2,5 cm