#76

Zlatý prsten dámský

Zlatý prsten dámský
Zlatý prsten dámský
Zlatý prsten dámský
Zlatý prsten dámský
#76

Zlatý prsten dámský

Šperky aj.
302 zobrazení
29 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

růžové a bílé zlato, hlava osazena šesti diamanty s briliantovým brusem OLD EUROPE, dvouřadý a OLD MINE, značeno puncovní značkou Lvíček 4, zlatnická práce z období první republiky. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 6,46 g btto, brilianty 6 kusů cekem cca 0,72 ct, velikost prstenu 54,5 Přiloženo Osvědčení Ing. Jiránka, znalce v oboru drahé kameny a kovy