datum aukce 28. 06. 2020 11:00
68
vyvolávací cena: 15 000 CZK

75. Zlaté náušnice dámské

zlato, každá náušnice osazena jedním větším diamantem s briliantovým brusem OLD EUROPE a jedním menším diamantem s briliantovým brusem kulatým dvouřadým. Kameny jsou uloženy ve stříbrném lůžku. Značeno platným puncem pro zlato - obilný klas (Z-56) Ryzost zlata 585/1000 ( 14 K), stříbra 925/1000, hmotnost 1,99 g btto, brilianty 2 ks celkem cca 0,23 ct a 2 ks celkem cca 0,14 ct, Přiloženo Osvědčení Ing. Jiránka, znalce v oboru drahé kameny a kovy

LB atributy