žluté zlato, osazeno velkým syntetickým zabrušovaným akvamarínem, značeno puncovní značkou Lvíček 4, zlatnická práce z období první republiky. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 4,00 g btto, velikost prstenu 58