#73

Zlatý prsten s modrým kamenem

Zlatý prsten s modrým kamenem
Zlatý prsten s modrým kamenem
Zlatý prsten s modrým kamenem
#73

Zlatý prsten s modrým kamenem

Šperky aj.
390 zobrazení
2 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
28. 6. 2020 11:00

žluté zlato, osazeno velkým syntetickým zabrušovaným akvamarínem, značeno puncovní značkou Lvíček 4, zlatnická práce z období první republiky. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 4,00 g btto, velikost prstenu 58