datum aukce 28. 06. 2020 11:00
48
prodáno za: 2 900 CZK
vyvolávací cena: 2 900 CZK

73. Zlatý prsten s modrým kamenem

žluté zlato, osazeno velkým syntetickým zabrušovaným akvamarínem, značeno puncovní značkou Lvíček 4, zlatnická práce z období první republiky. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 4,00 g btto, velikost prstenu 58

LB atributy

Sál 2 900 CZK 28. 06. 2020 11:41:53