Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#72
Náušnice se sytě růžovými až červenými spinely
#72
Šperky aj.
281 zobrazení
1 700 Kč
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00
131. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
zlato červené a žluté, značeno puncovní značkou LVÍČEK 4. Krásná zlatnická práce. Ryzost zlata 585/1000, hmotnost 2,08 g btto
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript