#72

Náušnice se sytě růžovými až červenými spinely

#72

Šperky aj.
281 zobrazení
1 700 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

zlato červené a žluté, značeno puncovní značkou LVÍČEK 4. Krásná zlatnická práce. Ryzost zlata 585/1000, hmotnost 2,08 g btto