datum aukce 28. 06. 2020 11:00
41
vyvolávací cena: 1 700 CZK

72. Náušnice se sytě růžovými až červenými spinely

zlato červené a žluté, značeno puncovní značkou LVÍČEK 4. Krásná zlatnická práce. Ryzost zlata 585/1000, hmotnost 2,08 g btto

LB atributy