datum aukce 28. 06. 2020 11:00
55
prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 2 400 CZK

71. Náušnice s modrými akvamaríny

zlato červené a žluté, kámen obdélníkového tvaru, značeno puncovní značkou ČEJKA 4. Krásná zlatnická práce. Ryzost zlata 585/1000, hmotnost 3,02 g btto

LB atributy

Sál 2 400 CZK 28. 06. 2020 11:41:10