datum aukce 28. 06. 2020 11:00
91
vyvolávací cena: 69 000 CZK

70. Zlatý prsten s briliantem

bílé zlato, hlava ve tvaru osmihranu osazena dominantním diamantem se starým briliantovým brusem, po stranách jsou zasazeny dva granátky, značeno puncovní značkou Labuť 4 a mistrovskou značkou JH, zlatnická práce z počátku 21. století. Ve znaleckém posudku je prsten oceněn částkou 110 000 Kč. Ryzost zlata 585/1000 (14) K, briliant cca 1,22 ct, hmotnost prstenu 7,86 g btto, velikost 57 Přiložen znalecký posudek Antonína Hrbáče, znalce pro drahé kovy a kameny

LB atributy