#69

Zlatý náramek článkový

Zlatý náramek článkový
Zlatý náramek článkový
Zlatý náramek článkový
#69

Zlatý náramek článkový

Šperky aj.
324 zobrazení
26 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

žluté zlato, 5 dlouhých článků, 4 krátké, spojky a zapínání, značeno prvorepublikovou puncovní značkou Lvíček 4, třicátá léta minulého století. Opatřeno řetízkovou pojistkou, současná karabinka v zapínání. ART DECO provedení. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 29,02 g, délka 19 cm