žluté a růžové zlato, článkový řetízek, v centru napevno přívěs srdcovitého tvaru zdobený dvěma grandlemi a zlatými dubovými listy a žaludy, značeno puncovní značkou Labuť 4 a mistrovskou značkou KM. Zajímavá atypická práce z devadesátých let 20.století. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 24,94 g btto, délka / obvod 58,5 cm