datum aukce 28. 06. 2020 11:00
47
vyvolávací cena: 23 000 CZK

68. Zlatý náhrdelník s grandlemi - myslivecký šperk

žluté a růžové zlato, článkový řetízek, v centru napevno přívěs srdcovitého tvaru zdobený dvěma grandlemi a zlatými dubovými listy a žaludy, značeno puncovní značkou Labuť 4 a mistrovskou značkou KM. Zajímavá atypická práce z devadesátých let 20.století. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 24,94 g btto, délka / obvod 58,5 cm

LB atributy