#67

Zlatý prsten s briliantem

Zlatý prsten s briliantem
Zlatý prsten s briliantem
Zlatý prsten s briliantem
Zlatý prsten s briliantem
#67

Zlatý prsten s briliantem

Šperky aj.
317 zobrazení
4 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
28. 6. 2020 11:00

bílé a žluté zlato osazené diamantem s kulatým briliantovým brusem OLD EUROPE, značeno puncovní značkou Lvíček 4 a mistrovskou značkou "S1P", zlatnická práce z období první republiky. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 2,20 g btto, hmotnost diamantu cca 0,12 ct, velikost prstenu 54 Přiloženo Osvědčení Ing. Jiránka, znalce v oboru drahé kameny a kovy