datum aukce 28. 06. 2020 11:00
68
prodáno za: 4 900 CZK
vyvolávací cena: 4 900 CZK

67. Zlatý prsten s briliantem

bílé a žluté zlato osazené diamantem s kulatým briliantovým brusem OLD EUROPE, značeno puncovní značkou Lvíček 4 a mistrovskou značkou "S1P", zlatnická práce z období první republiky. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 2,20 g btto, hmotnost diamantu cca 0,12 ct, velikost prstenu 54 Přiloženo Osvědčení Ing. Jiránka, znalce v oboru drahé kameny a kovy

LB atributy

Sál 4 900 CZK 28. 06. 2020 11:38:42