bílé a žluté zlato osazené diamantem s kulatým briliantovým brusem OLD EUROPE, značeno puncovní značkou Lvíček 4 a mistrovskou značkou "S1P", zlatnická práce z období první republiky. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 2,20 g btto, hmotnost diamantu cca 0,12 ct, velikost prstenu 54
Přiloženo Osvědčení Ing. Jiránka, znalce v oboru drahé kameny a kovy