žluté zlato osazeno granáty - almandiny, značeno italskou puncovní značkou - provenience Alessandria, přeznačeno platnou českou puncovní značkou Labuť 4, krásná zlatnická práce z přelomu 20./21. století. Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 4,85 g btto