stříbro zdobené rytím a gravírováním, geometrický a květinový dekor, značeno puncovní značkou Trojúhelník se slovenským trojvrším, kruhový tvar. Ryzost stříbra 835/1000, hmotnost 142,09 g btto, průměr 10 cm