#64

Stříbrná pudřenka se zrcátkem

Stříbrná pudřenka se zrcátkem
Stříbrná pudřenka se zrcátkem
Stříbrná pudřenka se zrcátkem
Stříbrná pudřenka se zrcátkem
#64

Stříbrná pudřenka se zrcátkem

Šperky aj.
1 limit
349 zobrazení
1 100 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
28. 6. 2020 11:00

stříbro zdobené rytím a gravírováním, geometrický a květinový dekor, značeno puncovní značkou Trojúhelník se slovenským trojvrším, kruhový tvar. Ryzost stříbra 835/1000, hmotnost 142,09 g btto, průměr 10 cm