datum aukce 28. 06. 2020 11:00
55
prodáno za: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

64. Stříbrná pudřenka se zrcátkem

stříbro zdobené rytím a gravírováním, geometrický a květinový dekor, značeno puncovní značkou Trojúhelník se slovenským trojvrším, kruhový tvar. Ryzost stříbra 835/1000, hmotnost 142,09 g btto, průměr 10 cm

LB atributy

1****2 1 100 CZK 28. 06. 2020 11:35:31
2****4 1 100 CZK 28. 06. 2020 11:35:31
2****4 1 000 CZK 28. 06. 2020 11:35:24
1****2 950 CZK 28. 06. 2020 11:35:24
2****4 900 CZK 28. 06. 2020 11:35:19