#63

Stříbrná brož obdélníková

Stříbrná brož obdélníková
Stříbrná brož obdélníková
Stříbrná brož obdélníková
#63

Stříbrná brož obdélníková

Šperky aj.
276 zobrazení
500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 500 Kč
28. 6. 2020 11:00

zlacené stříbro osazené českými granáty ve třech rovnoběžných řadách, značeno puncovní značkou Zajíc 3 a značkou výrobce G2 - Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov. Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 4,28 g btto, délka 4,3 cm