datum aukce 28. 06. 2020 11:00
39
prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

63. Stříbrná brož obdélníková

zlacené stříbro osazené českými granáty ve třech rovnoběžných řadách, značeno puncovní značkou Zajíc 3 a značkou výrobce G2 - Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov. Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 4,28 g btto, délka 4,3 cm

LB atributy

Sál 500 CZK 28. 06. 2020 11:35:11