zlacené stříbro osazené českými granáty ve třech rovnoběžných řadách, značeno puncovní značkou Zajíc 3 a značkou výrobce G2 - Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov. Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 4,28 g btto, délka 4,3 cm