#61

Stříbrný náramek filigrán s plastikami skarabea

#61

Šperky aj.
301 zobrazení
900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
28. 6. 2020 11:00

stříbro, šest obdélníkových článků, každý osazený tyrkysově modrým keramickým dílkem v podobě brouka skarabea. Typická šperkařská práce z Egypta, šedesátá léta minulého století. Značeno platným dovozovým puncem - Lilie. Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 65,34 g btto, délka 17,5 cm, šířka 6 cm