datum aukce 28. 06. 2020 11:00
53
prodáno za: 900 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

61. Stříbrný náramek filigrán s plastikami skarabea

stříbro, šest obdélníkových článků, každý osazený tyrkysově modrým keramickým dílkem v podobě brouka skarabea. Typická šperkařská práce z Egypta, šedesátá léta minulého století. Značeno platným dovozovým puncem - Lilie. Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 65,34 g btto, délka 17,5 cm, šířka 6 cm

LB atributy

Sál 900 CZK 28. 06. 2020 11:33:03