#6

"Krávy na horské pastvině s výhledem do krajiny"

#6

455 zobrazení
3 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

olej na tvrzené malířské lepence, signováno vlevo dole TOMAN, nedatováno, výborná práce české impresionistické krajinářské školy. 22 x 31,5 (28 x 37,5) cm