#34

Velká sada kořenek s ruční malbou a německými nápisy na čelních stěnách

#34

Sošky, vázy, hodiny, stříbro aj.
367 zobrazení
2 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
28. 6. 2020 11:00

keramika barevně glazovaná, keramická víka. Nepůvodní dřevěná víka a dřevěné profilované zadní desky závěsných dóz. Značeno vtlačeně TONI 125. Oklepy na víkách, nádoba na sůl má v zadní stěně vlasovou prasklinu, první čtvrtina 20. století. Závěsné desky jsou z kořenek sundané - nepoškozené. Krásná sbírková i funkční sestava. V sestavě: 2x závěsná dóza - sůl, mouka, výška 18 cm, základna 10 x 10 cm, 6x velká dóza, výška 18 cm, základna 10 x 10 cm, 6x malá dóza, výška 8 cm, základna 5 x 5 cm.