zlacený bronz, kruhové víčko plasticky zdobené, uvnitř textilní polstrování.
Miniatura - malba portrétu šlechtičny, tempera na slonové kosti, signováno, neurčeno. Kolem roku 1800 - 1820, empírový styl. Výška 3 cm, průměr 9 cm