#32

Luxusní kazeta na šperky s miniaturou na víčku

#32

Sošky, vázy, hodiny, stříbro aj.
358 zobrazení
3 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
28. 6. 2020 11:00

zlacený bronz, kruhové víčko plasticky zdobené, uvnitř textilní polstrování. Miniatura - malba portrétu šlechtičny, tempera na slonové kosti, signováno, neurčeno. Kolem roku 1800 - 1820, empírový styl. Výška 3 cm, průměr 9 cm