#278

Domácí závěsná kropenka

Domácí závěsná kropenka
#278

Domácí závěsná kropenka

Religiózní, nábytek, kamna, hodiny, EMPIRE stříbro aj.
266 zobrazení
900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
28. 6. 2020 11:00

keramika bíle glazovaná, povrch nádobky svisle žebrovaný, uprostřed na obdélné závěsné části reliéfně zpracovaný Kristus na kříži, po obvodu pletenec a perlovec. Neznačeno, 19. století. Stav dobrý, glazura je drobně krakelovaná, místy v detailech odřená. Krásný sbírkový kus. Výška 18 cm, šířka 8,5 cm, hloubka 5 cm Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, Národní památkový ústav, Ostrava 18.5.2020