#273

Kropáč - bohoslužebné náčiní

Kropáč - bohoslužebné náčiní
Kropáč - bohoslužebné náčiní
Kropáč - bohoslužebné náčiní
#273

Kropáč - bohoslužebné náčiní

Religiózní, nábytek, kamna, hodiny, EMPIRE stříbro aj.
299 zobrazení
1 200 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

kov, patrně měď se zbytky stříbření, kónická rukojeť kruhového průřezu, na užším konci kulovité kropítko, na opačném konci závěsný kroužek. Provenience Střední Evropa, první třetina 20. století. Stav dobrý, odpovídající běžnému používání. Délka 26 cm, šířka 6 cm Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, Národní památkový ústav, Ostrava 20.5.2020