trup papírmašé, dřevěné končetiny kloubové, celé tělo lakované. Značeno Made in Germany ARMAND MARSEILLE 390 DRGM 246 AIIM, počátek minulého století. Barva částečně oprýskaná, ruce poškozené. Po restaurování kvalitní sběratelský kus. Nepůvodní pletená červená kombinéza. Výška 46 cm