#235

Závěsný talíř

Závěsný talíř
Závěsný talíř
Závěsný talíř
Závěsný talíř
#235

Závěsný talíř

Sklo, porcelán, keramika aj.
254 zobrazení
250 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

keramika glazovaná, uprostřed barevný květinový dekor, okolo hnědý pás s bílým geometrickým vzorem, značeno tištěnou značkou DITMAR URBACH /Z/ MADE IN CZECHOSLOVAKIA, Znojmo, druhá polovina minulého století. Průměr 23 cm