keramika glazovaná, uprostřed barevný květinový dekor, okolo hnědý pás s bílým geometrickým vzorem, značeno tištěnou značkou DITMAR URBACH /Z/ MADE IN CZECHOSLOVAKIA, Znojmo, druhá polovina minulého století. Průměr 23 cm