#234

Talíř

Talíř
Talíř
Talíř
#234

Talíř

Sklo, porcelán, keramika aj.
241 zobrazení
100 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

keramika bíle glazovaná, zdobená barevnou ruční malbou květů a hnědou linkou při okraji, neznačeno. První polovina minulého století. Na jednom místě glazura drobně poškozena. Průměr 23,5 cm