závěsná dřevěná deska, bíle glazovaný porcelánový zásobník na kávová zrna, víčko mosaz, mlecí část kov. Skleněná nádobka na mletou kávu má ve spodní části prasklinu, která neovlivňuje funkčnost. Značeno BOL. První polovina min. století. Na dřevěné desce jsou dřevěné drážky pro nasunutí zásobníku. Pod zásobníkem je na desce fixovaný vlastní kovový mlýnek, do kterého se zasouvá nádobka na umletou kávu. Skleněná nádobka, výška 7 cm,
porcelánový zásobník, výška cca 17 cm (i s víčkem cca 20 cm),
dřevěná deska cca 37 x 16 cm.