#228

Vázička - amfora s dlouhými postranními uchy

#228

Sklo, porcelán, keramika aj.
253 zobrazení
600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

porcelán glazovaný v kobaltově modré barvě a zlacený, v centrální části oválný medailon s barevným tiskem antické scény. Značeno zelenou tištěnou značkou UNION T CZECHO-SLOVAKIA, zlatě AW Karl. Vary / bad, dvacátá léta minulého století. Výška 17 cm