#226

Kruhový tácek / podložka

Kruhový tácek / podložka
Kruhový tácek / podložka
Kruhový tácek / podložka
#226

Kruhový tácek / podložka

Sklo, porcelán, keramika aj.
237 zobrazení
300 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
28. 6. 2020 11:00

porcelán bíle glazovaný, zdobený barevným květinovým dekorem, okolo obvodu plastický pás s bohatým dekorem ovoce a lístků, značeno zelenou tištěnou značkou ROSENTHAL SELB-GERMANY, model MARIA, třicátá léta minulého století. Výška 2,5 cm, průměr 14,5 cm